« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar Özkan: A Milliler Yunanistan'ı yenecektir

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Serdar Özkan, (A) Milli Takım'ın yarın Yunanistan'ı yeneceğine inandığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Serdar Özkan, Ülker'in milli takıma destek için Taksim Meydanı'na bıraktığı dev top maketini imzaladıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Formasını giydiği ümit milli takımın geçen pazar günü Ukrayna'yı yenerek gruptaki liderliğini sağlamlaştırdığını kaydeden Serdar, “Yarın da (A) Milli Takımımızın Yunanistan ile maçı var. Kesinlikle kazanılması gereken bir maç. Fatih hocamız ve ağabeylerimiz de buna göre çalışmışlardır. Yarın kazanıp grupta iyi duruma geleceklerdir. Daha sonra da Norveç'i deplasmanda yenip gruptan çıkacağız inşallah” diye konuştu.

Daha önce (A) Milli Takım kadrosuna çağrıldığını, ancak Yunanistan maçı kadrosunda yer almadığının hatırlatılması üzerine Serdar, “Türk milli takımının herhangi kategorisinde yer almak önemli değil. Sonuçta Türkiye için oynuyorsunuz. Her futbolcunun hedefi olduğu gibi, Avrupa Şampiyonası'na (A) Milli Takım ile gitmek istiyorum” dedi.

TRABZONSPOR MAÇI

Serdar, hafta sonundaki Trabzonspor maçının seyircisiz oynanmasının kendileri için avantaj mı dezavantaj mı olduğu sorusuna, “Trabzonspor büyük bir camia, seyircisiz oynamak işimize gelecek, çünkü Trabzonspor taraftarı çok ateşli” şeklinde konuştu.

Trabzonspor'un çıkış arayan bir ekip olduğunu ifade eden Serdar, “Bizi yenip çıkışa geçmek istiyorlar. Bizim de puan kaybına tahammülümüz yok. Oradan da 3 puanla dönüp, önümüzdeki rakiplerin puan kaybetmesini bekleyeceğiz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler