« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar nerede Ceyla orada

Azeri asıllı petrolcü Chery Şahnavaz'ın eşi Ceyla Hanım, evli olduğu halde kocasının Londra'da yaşamasını fırsat bilip Teodem Deri'nin sahibi Teoman Demir'le aşk yaşamıştı. 9 yaşında bir kızları olan çift, çocukları için boşanmamışlardı. Chery Bey, eşini affetti, üç ayda bir geldiği İstanbul'da aşklarını gösterircesine gezip tozdular.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ancak sosyetenin tanınmış simelarından Ceyla Şahnavaz'la, Beşiktaş Spor Kulübü'nün genç ve yakışıklı başkanı Serdar Bilgili arasındaki aşk dedikodusu, bugünlerde herkesin dilinde. Ünlü ikilinin, İstanbul eğlence hayatının en eski mekanlarından Şamdan Bar'da üç gün üst üste görüldüğü öğrenildi. Bu arada Ceyla Şahnavaz'ın eşi Chery Şahnavaz'la yine problemler yaşadığı dedikodular arasında. Eşinin Bilgili ile yakınlaşmasını duyan Chery Bey, uçağa atladığı gibi soluğu yine İstanbul'da aldı. Kızlarını da alan çift, 15 Aralık cumartesi 19.00 seansına Etiler Alkent'teki sinemaya gittiler.

Eşinden henüz boşanmamış olan, ama evlerini ayıran Serdar Bilgili'nin adı daha önce de Aslı Üstünkaya, Helin Avşar, Siren Ertan'la aşk dedikodularına karışmıştı.

Bunları da Beğenebilirsiniz