« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar Aziz'den Bursa'ya kötü haber

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Twente ile karşılaşan Bursaspor'da Serdar Aziz'in sakatlığı can sıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursa Atatürk Stadı'nda oynanan mücadelenin 8. dakikasında rakibi ile girdiği mücadele sonrasında sakatlanmış ve yerini Ömer Erdoğan'a bırakmıştı.

Genç futbolcunun yapılan ilk kontrollerin ardından sağ fibula kemiğinde kırık tespit edildi ve yaklaşık 6 hafta forma giyemeyeceği öğrenildi.

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Serdar Aziz'in bileğinde ufak bir kırık olduğu söylendi bize doktor tarafından. Canımız buna çok sıkıldı. Galibiyete sevindiğimiz kadar bu sakatlığa üzüldük. Talihsiz bir pozisyondu. Diliyorum en kısa düzelecek" şeklinde konuştu.

SÜPER TİMSAH TWENTE'Yİ AVLADI

BURSASPOR UEFA'NIN MANŞETİNDE


UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu ilk maçında Hollanda temsilcisi Twente'yi 3-1 mağlup eden Bursaspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın maçtan sonra yaptığı değerlendirme, UEFA'nın internet sitesinin manşetinde yer aldı.

Avrupa Ligi Play-Off turu ilk maçında Hollanda temsilcisi Twente'yi 3-1 mağlup eden Bursaspor'un başarısı, UEFA'da internet sitesinde geniş biçimde yayınlandı. Yapılan haberde Ertuğrul Sağlam'ın maçtan sonraki sözlerine de yer verildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler