Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar Aziz çıkmazı

Bursaspor'lu Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar DHA'ya açıklamalarda bulundu. Serdar Aziz ile ilgili Galatasaray'la görüşme olduğunu doğrulayan Canatar, Bursaspor'dan teklife cevap gelmediği için transferle ilgili şu anda bir gelişme olmadığını kaydetti.

BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Bursaspor Kazım Kazım'ın transferine son noktayı koymak için çaba sarfederken, Galatasaray'dan Serdar Aziz için gelen teklif nedeniyle görüşmelerin uzadığı öğrenildi. Sarı kırmızılı kulübün, ısrarla istediği Serdar Aziz için Bursaspor'un belirleyeceği bonservis bedeli ile birlikte Kazım Kazım'ı teklif ettiği ancak yeşil beyazlıların bonservis konusunda fiyat belirlemediği ve bu teklife dönüş yapmadığı öğrenildi. Konuyla ilgili konuşan Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar 2 gün süren görüşmelerde neticeye varılamadığını, Galatasaray'ın teklifine yeşil beyazlılardan yanıt gelmediğini söyledi. Canatar, Serdar'ın Galatasaray'a transferi konusunda şu anda farklı bir gelişmenin de olmadığını sözlerine ekledi. Galatasaray ile görüşmeleri doğrulamayan yeşil beyazlı yönetim ise Serdar konusunda herhangi bir gelişmenin olmadığını söyledi.

Öte yandan Bursaspor yönetimi, Kazım Kazım transferinin bugün sonuçlanabileceğini, imzalar atılmadan ise açıklamanın yapılmayacağını ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz