« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar Adalı Beşiktaş seçiminde iddialı

Beşiktaş başkan adayı Serdar Adalı, yönetim kurulu ve projelerini yakın zamanda açıklayacaklarını söyledi ve seçimler için iddialı konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü Başkan adayı Serdal Adalı, el birliği ile kulübü özlediği günlere getirmek için yola çıktıklarını belirterek, "Beşiktaş büyük bir kulüptür. Yapılacak olan kongreyle bizler başkanımızı değil. Vizyonumuzu geleceğimizi ve kulübümüzün finansal büyüklüğünü belirleyeceğiz" dedi.

Beşiktaş'ta 16 Haziran Pazar günü yapılacak olağan başkanlık seçiminde adaylığını açıklayan Serdal Adalı, dün akşam Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ndeki Beşiktaş Taraftarlar Derneği yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantı da Beşiktaş'ın çok büyük bir kulüp olduğunu ifade eden Adalı, "Yapılacak olan kongreyle bizler başkanımızı değil. Vizyonumuzu geleceğimizi ve kulübümüzün finansal büyüklüğünü belirleyeceğiz. Rakiplerimizle aramızda oluşan mesafenin, kapanıp kapanmayacağını karar vereceğiz. Kara Kartalımızın büyümesine yönelik tutumlarımızı sergileyeceğiz. Elbette bizlerde üstümüze düşeni hem maddi, hem de manevi yapmaya hazırız. Gece gündüz demeden çalışıyoruz" dedi.

"YÖNETİM VE PROJELER TAMAM"
Kulübün mali, sportif ve tesisleşme yolunda önemli projelerin olduğunu kaydeden Adalı, "Yönetimimiz tamam. Kulübümüzün mali, sportif ve tesisleşme yolunda güzel projelerimiz var. Bir kısmını yakında paylaşacağız. Tüm camiamız gurur duyacaktır. Yapılacak olan kongrede sizlerin desteklerini bekliyoruz" şeklinde konuştu. Adalı daha sonra tüm üyeler ile tek tek görüşerek sohbet ettikten sonra Tekirdağ'dan ayrıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler