« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdal Adalı'nın yönetim listesini sundu

Beşiktaş Kulübü Başkan adaylarından Serdar Adalı, yönetim kurulu aday listesini divan başkanlığına sundu.

İSTANBUL- DHA
SON GÜNCELLEME

Akaretler'deki kulüp binasına eski yöneticilerden Ahmet Akpınar'la gelen Adalı, yaklaşık yarım saat kulüp binasında kalırken, çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Uzun bir aradan sonra kulübe dönmenin kendisini heyecanlandırdığını belirten Adalı, "Beşiktaş için hayırlısı neyse o olsun. Sonuçta ben de Fikret Orman da Beşiktaş'ın geleceğini planlıyoruz" dedi. Listesinde yer alan isimlerle ilgili bir soruyu yanıtlayan Adalı, "Tüzük gereği verilen bir ön liste bu. Zaten listemizin büyük bölümü hazır. Yine de 1 haftamız daha var. İhtiyaç olacağını zannetmiyorum ama değişiklik gerekirse yaparız" ifadelerini kullandı.


ADAYI ADALI, BEŞİKTAŞLI ESKİ SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Beşiktaş Kulübü başkan adayı Serdal Adalı, Beşiktaşlı eski sporcularla bir araya geldi. Four Seasons Otel'de eski sporcularla bir araya gelen Serdal Adalı, burada konuşma yaptı. Serdal Adalı yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"Değerli Sporcu Büyüklerim, Değerli Konuklar; Hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Bugün burada yanınızda olmak benim için hem büyük mutluluk hem de onur kaynağı.  Davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederim.
Birçoğumuz gibi ben de siyah beyazlı renkleri sizlerin sayesinde sevdim, sizlerle birlikte sevindim, mutlu oldum. Sizler beni, bizi, tüm Beşiktaslıları başarıya alıştırdınız. İdealleri olan Beşiktaşlılar olarak ben ve arkadaşlarım da; el birliği ile kulübümüzü özlemini duyduğumuz, sizlerin bizi alıştırmış olduğunuz basarılı günlerine yeniden kavuşturmayı üzerimize düşen bir borç olarak gördüğümüz için yola çıktık.

Biz şüphesiz ki Türk spor tarihinin 110 yıllık en köklü kulübünün fertleriyiz. 16 Haziran Pazar günü belki de tarihimizin daha önce hiç olmadığı kadar önemli olan kongresini yapacagiz.  Kongre sonucu, Beşiktaş'ımızın sadece  3 yılına değil geleceğine ışık tutacak.
Bizler bu kongre ile başkanımızı değil vizyonumuzu, geleceğimizi ve kulübümüzün finansal büyüklüğünü belirleyeceğiz. Rakiplerimiz ile  aramızda oluşan mesafenin kapanıp kapanmayacağına karar vereceğiz. Kara Kartal'ımızın büyümesine yönelik tutumumuzu sergileyeceğiz. Elbette bizler de üstümüze düşeni hem maddi hem manevi yapmaya hazırız. Gece gündüz çalışıyoruz, Yönetim Kurulumuz hazır. Projelerimiz Hazır. Hepinize bir kez daha katılımınız için teşekkür ediyor ve desteklerinizi bekliyorum.

ADALI TEKİRDAĞ'DA KONGRE ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Beşiktaş Kulübü'nde 16 Haziran'da yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi başkan adaylarından Serdal Adalı, Tekirdağ'da kongre üyeleriyle bir araya geldi. Çorlu'da bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan Adalı, yapılacak kongrenin sonucunun, Beşiktaş'ın sadece 3 yılına değil, geleceğine ışık tutacağını söyledi. Kongrede, başkanlarını değil, gelecek vizyonlarını ve finansal büyüklüklerini belirleyeceklerini ifade eden Adalı, "Rakiplerimizle aramızda oluşan mesafenin kapanıp kapanmayacağına karar vereceğiz. 'Kara Kartalımız'ın büyümesine yönelik tutumumuzu sergileyeceğiz. İdealleri olan Beşiktaşlılar olarak el birliğiyle kulübümüzü, özlemini duyduğumuz günlere getirmek arzusundayız" diye konuştu.

Adalı, mali, sportif ve tesisleşme konularında önemli projeleri olduğunu, bunların bir kısmını yakında kamuoyuyla paylaşacaklarını anlatarak, Beşiktaş için belki de daha önce hiç olmadığı kadar önem arzeden kongrenin heyecanını yaşadıklarını kaydetti.
Toplantıya, İstanbul ve Tekirdağ'daki Beşitaşlılar derneklerinin yetkilileri de katıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz