« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sercan'ın hayali La Liga

Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım Bursaspor'dan sonraki hayilinin İspanya olduğunu belirtti ve ekledi, "Bursaspor'a olan borcumu ödedikten sonra Avrupa'da futbol oynamak istiyorum"

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'un gündemden düşmeyen genç yıldızı Sercan Yıldırım yerel bir televizyonda katıldığı spor programında açıklamalarda bulundu. Bursaspor'dan sonra İspanya'da oynamak istediğini belirten genç futbolcu, "Bursaspor'a olan borcumu ödedikten sonra Avrupa'da futbol oynamak istiyorum. Bu anlamda kendime İspanya'yı yakın görüyorum. Bu konuda güvenim fazla. Bu işi de başarırım diye düşünüyorum" dedi.

Bursaspor ile sözleşmesinin 2012 yılında biteceğini ve yönetimle bu sürenin uzatılması konusunda görüştüğü belirten Sercan, "Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Taleplerimizi ilettik. İlerleyen günlerde tekrar bir araya geleceğiz. Maddi olarak biraz fark var. Ama çok sorun olacağını zannetmiyorum" diye konuştu.

"BOŞ MUKAVELEYİ BİLE İMZALADIM"

Bursaspor'dan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade eden genç golcü, "Daha önceki yıllarda Bursaspor'da boş mukaveleye bile imza attım. Ancak futbol nankör bir meslek. Ne olacağını bilemiyorsunuz, biz de geleceğimizi düşünmek zorundayız. Ben uzun süreli bir sözleşmeyi imzalamaya hazırım. Gözüm kapalı yaparım bunu. İnanıyorum ki, yönetim kurulumuzda gerekeni yapacaktır. Yönetimle karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. İlerleyen günlerde tekrar bir araya geleceğiz. Maddi olarak biraz fark var. Ama çok sorun olacağını zannetmiyorum" şeklinde konuştu.

"İNSANLAR BENİ YANLIŞ TANIYOR"

Sevgilileriyle ve gece hayatıyla magazin basınının gündeminden de düşmeyen genç futbolcu özel hayatıyla ilgili ise şunları söyledi; "Benim de bir kız arkadaşımın olması kadar doğal bir şey yok. Ben işimi yapıyorum, boş zamanlarımı ise arkadaşlarımla geçiriyorum. Bu haberleri görenler benim için ön yargılı olmasın. Yanlış bir şeyler yapmıyorum. İnsanlar beni öyle tanıyıp, sonra yanıma geldiklerinde 'Sercan sen hiç öyle birisine benzemiyorsun' diyor. Bu da beni mutlu ediyor."


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler