Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sercan Yıldırım otobanda 260 yaptı

Bursaspor'un isminden söz ettiren genç golcüsü Sercan Yıldırım'ın son model spor arabasıyla yaptığı yarış görüntüleri paylaşım sitelerine düştü. Sercan çıkan görüntülerle ilgili olarak, "Sadece arabayı deniyorduk. Hız yapmadık" dedi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Futbolcular ve arabaları / Galeri

Ünlüler ve arabaları / Foto Galeri

İki sezondur transfer gündeminden düşmeyen ve bir çok kulübün listesinde yer alan Sercan Yıldırım, geçtiğimiz hafta arkadaşından ödünç aldığı Lamborghini Gallardo marka spor arabayla İstanbul'da bir gece kulübünden çıkarken görüntülenmiş ve magazin basınının da dikkatini üzerine toplamıştı. Sercan bu kez, otobanda gece yarısı yaptığı yarışla gündeme geldi.

Arkadaşlarıyla son model Corvette Z06 marka otomobiliyle otobana çıkan Sercan, Lamborghini Gallardo marka spor arabada bulunan diğer arkadaşlarıyla yarışa başladı. Bu sırada araç içerisinde bulunan bir diğer arkadaşı yaşananları anı anına cep telefonu ile görüntüledi. Bu görüntülerdeki konuşmalarda ise arkadaşı Sercan'a, "Baksana ibreye 260" dediği duyuluyor. Diğer araç yaklaştığında ise bir ses "Sercan, başlıyor şimdi. 5 bin dolarına" diyor.

"BENİM FUTBOL HAYATIM VAR"

Araç içerisinde bulunan bir diğer futbolcu ise Bursaspor'un yetenekli kanat oyuncusu Volkan Şen. Volkan yarış esnasında hayli korkuyor ve "Benim futbol hayatım var. Ben daha gencim. Beni indirin gözünüzü seveyim. Yarışmayın oğlum ya..." diyor. Yarış sona erdiğinde ise aracından inen Sercan diğer araçta bulunan arkadaşına nasıl geçtiğini söylüyor.

"SADECE DENİYORDUK"

Konuyla ilgili açıklama yapan genç futbolcu Sercan, sadece araçları denediklerini herhangi bir iddianın söz konusu olmadığını söyledi. Genç krampon, "Sadece araçları deniyorduk. O ses egzosttan çıkan ses. Hız yapmıyorduk. Para konusu ise tamamen espri. Hani Amerikan filmlerinde oluyor ya" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler