« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sercan sınava girmiş, kazanamamış

Bursasporlu golcü futbolcu Sercan Yıldırım'ın babası Kenan Yıldırım, otobanda 260 km hız yapmasıyla gündeme gelen oğlunun ehliyetinin bulunmadığını, sınava girip başarılı olamadığını söyledi.

Emre KOŞAK / Bursa (DHA)
SON GÜNCELLEME

Baba Yıldırım, "Ehliyeti alacağına kesin gözüyle bakıyorduk. Sınavda başarılı olamadı. Aslında araba alması hataydı. Olanlar hiç hoş değil ama, Sercan'ın araba sevdasının önüne geçmek mümkün değil. Saraylar verseniz arabadan yine vaz geçmez. Ehliyeti de olsa, bu yaşta bunlar çok erken. Sırf ona göz kulak olabilmek için işimi bırakmak zorunda kaldım. Sercan arabasını satacağını açıkladı, bu konuda da kararı kendisine bırakıyoruz. Ayrıca transferle ilgili spekülasyonlar da yapılıyor. Oğlum arabasının taksidini ödemek için İstanbul'a gitti, ancak yine söylentiler çıktı. Tek isteğimiz, Sercan'ın futbolunu oynayıp, hem Bursaspor'a , hem de milli takıma faydalı olmasıdır" dedi.

SERCAN ARABASINI SATIŞA ÇIKARDI

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım, kendisini futbol sahalarından magazin sayfalarına taşıyan arabasını satacağını söyledi.

Sercan Yıldırım yaptığı açıklamada, son dönemlerde kendisi ve satın aldığı arabayla ilgili medyada, özellikle magazin sütunlarında çok sayıda haber çıktığını, bu durumun hem kendisini hem de Bursaspor'u zor durumda bıraktığını anlattı.

Yaşının henüz 19 olduğunu, bu nedenle bazı konularda hatalar yapabildiğini dile getiren yıldız futbolcu, hatalardan ders çıkararak kendisini sadece futbola verdiğini, Bursaspor'un başarılı olması için çok çalıştığını kaydetti.

Sercan Yıldırım, son model lüks arabasını zaten artık kendisinin kullanmadığını anlatarak, "Artık dedikodulardan sıkıldım. Bu yüzden arabamı satıyorum. Tüm dikkatimi futbola vereceğim. Bundan sonra özel yaşantımla, arabamla değil sahadaki başarılarla anılmak istiyorum" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz