« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sercan harekatı

Galatasaray’a bu sezon yıldız isimleri kazandıran futbol şube sorumlusu, baba Kenan Yıldırım ile görüştü, tekliflerini iletti. Üstünel önümüzdeki haftada Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’yla buluşup, gündemdeki transfere son noktayı koyacak.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’da Sercan Yıldırım harekatı… Sarı kırmızılı yönetim bu kez gözünü Bursaspor’un yıldız golcüsüne çevirdi. Frank Rijkaard’ın ardından Keita ve Elano gibi Avrupa’da isim sahibi olan yıldız futbolcuları Galatasaray’a kazandıran futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, Hollandalı çalıştırıcının birkaç kez seyrettiği ve beğendiği milli futbolcu için düğmeye bastı.

Takas için 3 futbolcu

Daha önce Fenerbahçe’nin kadrosuna katmak istediği ancak başaramadığı genç oyuncu için iş bitirici yönetici, dün Sercan’ın babası Kenan Yıldırım ile gizlice bir araya geldi. Yıldız oyuncunun babası ile uzun süre görüşen Üstünel, transfer tekliflerini iletti. Sarı kırmızılı kulübün başarılı yöneticisi, yeşil beyazlı kulüp ile 3 yıllık sözleşmesi olan genç oyuncu için önümüzdeki hafta Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile bir araya gelerek resmi tekliflerini sunacak.

Çek yıldız Milan Baros’a alternatif olarak Sercan’ı düşünen Galatasaray Yönetimi’nin yeşil beyazlı kulübe takasta isteyeceği 3 futbolcuyu vermeye hazır olduğu öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz