« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sercan Fener'e Gökhan Bursa'ya

Kaçan şampiyonluğun acısını dindirecek bombaları peş peşe patlatmakta kararlı olan Aziz Yıldırım'ın yurt içindeki planı ortaya çıktı.Sarı-Lacivertli ekip, Timsah'ın yıldızı Sercan'ı 5 milyon Euro artı Gökhan Ünal karşılığında renklerine bağlamak üzere...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Son hafta kaçan şampiyonluğun camiada yarattığı büyük hayal kırıklığını bomba transferlerle unutturmak isteyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, hamle üstüne hamle yapıyor. Yabancılar listesine ‘Milos Krasiç, Mark Janko’ gibi Avrupalı devlerin de peşinde koştuğu isimleri yazan Fener’in patronu, yurt içinde de yıldız avında... Sarı-Lacivertli ekibin ilk adresinin Bursa, listesindeki oyuncunun ise Sercan Yıldırım olduğu ortaya çıktı. Birkaç gündür Yeşil-Beyazlı ekiple temaslarda bulunan Aziz Yıldırım ve ekibinin, Gökhan Ünal artı 5 milyon Euro karşılığında Sercan’ın transferini bitirmek üzere olduğu öğrenildi.

SAĞLAM ONAY VERMİŞTİ

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın, “Çok cazip bir teklif halinde satılabilir” raporu verdiği genç golcünün Samandıra’ya ilk kez bu kadar yaklaştığı konuşuluyor. Resmiyet kazandığı taktirde Sercan Yıldırım transferinin Fenerbahçe’ye faturası 10 milyon Euro’nun üzerinde olacak. Kasadan çıkacak paranın miktarı 5 milyon Euro. Takasta kullanılması düşünülen Gökhan Ünal ise devre arasında Burak Yılmaz artı 3.5 milyon Euro karşılığında Trabzonspor’dan transfer edilmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler