« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sercan Aslan yolunda

Bursalı genç golcü Sercan Yıldırım çevresiyle yaptığı konuşmalarda gönlünde Galatasaray'ın olduğunu Ocak ayında olmaz ise en geç sezon sonunda Cimbom ile anlaşacağı sinyallarini verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Avrupa'da bir çok kulübün gözdesi, Fenerbahçe’nin transferi için birkaç kez kapısını çaldığı Bursasporlu Sercan Yıldırım, rotasının Galatasaray olduğunu söyledi. Arkadaş sohbetlerinde bu sezonun başında gerçekleşmeyen transferinin en geç mayıs ayında biteceğini belirten 19’luk yıldız, sarı-kırmızılılarla görüştüğünü de belirtti.

Galatasaraylı yöneticiler onunla çok yakından ilgilendiğni söyleyen Sercan, "Kulübümle anlaşmaya yakın olduklarını öğrendim. Bursa ile anlaştıkları takdirde benim açımdan hiçbir problem yok. Zaten menajerim ile sürekli temas halindeler. Sezon başı transferim gerçekleşmedi diye benimle ilişkiyi kesmediler" diye konuşmuş. 

BURSA İLE ANLAŞMALILAR

Galatasaray'ın oyun sistemi futbol karakterime çok yatkın. G.Saray’da Baros’un sakatlığı çok üzücü. Onun yokluğunu hissettirmemek için elimden geleni yaparım. Menajerimin yöneticilerle yaptığı görüşmeler sonucunda şunu söyleyebilirim: ’Ocakta G.Saray’dayım.’ Ama G.Saray’ın Bursa ile anlaşamaması ihtimalinde en geç mayısta bu iş biter.

Gerçekten G.Saray’da oynamayı istiyorum. Sakatlığım geçti, bomba gibi döneceğim. Söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Bursa’da olduğun süre boyunca elimden gelenin en iyisini yaptım, yapmaya da devam edeceğim.”
 


Bunları da Beğenebilirsiniz