« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şenol Güneş yabancı istedi

Gelecek sezon için yönetimden biri stoper, biri de forvet olmak üzere en az 3 yabancı oyuncu talep eden teknik direktör, bu konuda hazırladığı raporunu da yönetime sundu. Düğmeye Fenerbahçe karşılaşması sonrası hemen verilecek.

Yunus Emre SEL / (DHA)
SON GÜNCELLEME

GELECEK sezon için yönetimden en az 3 takviye isteyen Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in sözleşmesi sona erecek olan kaleci Sylva dışında kimseyi göndermeyi düşünmediği, kadroyu koruyacağı bildirildi.
Kollar erken sıvandı
Ligin son haftasına girilirken Trabzonspor, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız verdi. Gelecek sezon için yönetimden biri stoper, biri de forvet olmak üzere en az 3 oyuncu talep eden Şenol Güneş, bu konuda hazırladığı raporunu da yönetime sundu.
Son konusunda kararsız
Futbol İzleme Komitesi Başkanı Özkan Sümer’in başkanlığında Avrupa futbol piyasasında araştırmalar yapan teknik heyetin takımın kadrosunda çok fazla değişiklik yapmayı düşünmediği belirtildi.
Bu konuda yapılması gerekenleri yönetime de sunan Şenol Güneş’in sözleşmesi sona erecek olan Kamerunlu futbolcu Rigobert Song konusunda ise yönetimle görüşmediği, bu futbolcuyla ilgili kararını Fenerbahçe maçından sonra vereceği öğrenildi.

Yeni sayı satışta

TRABZONSPOR’un resmi yayın Trabzonspor Dergisi’nin 77’nci sayısı çıktı. Kupa Şampiyonu Trabzonspor’un 60x90 cm ebatlarındaki dev posterinin de hediye olarak verildiği dergide bir çok röportaj ve kupanın 12 sayfalık hikayesi de yer alıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler