« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şenol Güneş: Sorun yok

Şenol Güneş, ne başkanla ne de bir başkasıyla herhangi bir sonunun olmadığını belirterek, "Takımın başına kimseyle yarışmak için değil, hedeflere ulaşmak için geldim" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şenol Güneş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'a hizmet etmek için geldiğini ifade ederek, ”Buraya kimseyle yarışmaya veya kavga etmeye gelmedim. Benim amacım hizmet etmek. Benim ne başkanla ne de başkasıyla herhangi bir sorunum yok. Bu dün de böyleydi yarında böyle olacak” dedi.

Trabzonspor'a sorun yaratmak için değil, çözüm üretmek için geldiğini vurgulayan Güneş, “Başkanımız ve yöneticiler kulübün patronu ve sorumlusudur. Bizim gibi görevli insanların üstleriyle kavga etmesi sözkonusu olamaz” diye konuştu.

Fatih ve Gökdeniz'in hiçbir zaman suçlu olmadığını vurgulayan Güneş, yalnızca bu 2 futbolcu değil diğer futbolcularının da ellerinden geleni yaptığını vurguladı. Güneş, Mehmet Yılmaz ile ilgili olarak yapılan eleştirilerin ve söylentilerin ise gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

Trabzonspor'un Trabzon'dan başka dostu olmadığını kaydeden Güneş, ”Bizde oyuncusunu ihbar eden teknik direktör olmadı, bu çok çirkindir” dedi.

Güneş, (A) Milli Takım'ın Arnavutluk ve Gürcistan maçlarından, teknik direktör ve futbolcularıyla başarıyla ayrılacağına inandığını belirterek, Türkiye'nin her iki maçı da kazanacak gücü olduğunu sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz