« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şenol Güneş’e kırgın mısınız? İnsan sevdiğine kırılırmış

F.Bahçe Teknik Direktörü, hafta sonu Kadıköy’de konuk edecekleri Trabzonspor’un çalıştırıcısı ile arasındaki köprüleri tamamen attı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş arasındaki demeç savaşı iyice kızıştı... Kocaman’ın ligin ilk yarısının sonunda Hürriyet’e yaptığı, “Trabzonspor’un kazandığı son üç penaltı irdelenmeli” açıklamasının ardından başlayan söz düellosu dün yeni bir boyut kazandı.
Kocaman, Gençlerbirliği maçı sonrası yöneltilen, “Şenol Güneş’e herhangi bir kırgınlığınız var mı?” sorusuna şoke edici bir cevap verdi: “İnsan sevdiğine kırılırmış. Artık o şey kalmadı. Herhangi bir kırgınlığım yok. Herkes kendi işini yapıyor. Yapmaya da devam etsin.”

Kocaman, Gençlerbirliği maçı için de, “İlk yarı iyiydik, ikinci devre Caner’in atıldığı ana kadar maç dengeli  geçiyordu. Gençlerbirliği amacına ulaştı. Sonra skoru onlar da yeterli gördü. Maçın tadı tuzu 2-1’den sonra kaçtı” yorumunu yaptı. Transfer çalışmalarının birkaç gün içinde sonuçlanacağını ifade eden Kocaman, ligde herhangi bir takımın ikinci yarıdaki 17 maçın tamamını kazanmasının kolay olmadığını sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz