« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şenoğlu Meksika yolcusu

İpek Şenoğlu, önümüzdeki iki hafta boyunca Meksika'da düzenlenecek WTA takvimindeki Acapulco ve Monterrey turnuvalarına katılacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İpek Şenoğlu Meksika yolcusu İpek Şenoğlu/Ksenia Pervak ikilisi, Memphis'de düzenlenen South Cellular Cup'ın yarı finalinde Hlavackova/Hradecka ikilisine 6-2 ve 6-1'lik skorlarla yenilerek elendi.

İpek Şenoğlu maçtan sonra; "İki ekip de maça eşit şekilde başladı. İlk üç oyunda kazananı hep karar puanları belirledi. Karar puanlarını hep rakiplerimiz kazanınca bir anda 3-0 geriye düştük. Skor 4-2'yken bir karar puanı daha oynadık ama alamadık. İkinci sette de kritik noktalarda hatalar yapınca, rakibimiz maçı kazandı. Kendilerini tebrik ediyorum." açıklamasını yaptı.

Sezona dünya sıralamasında 91. sırada başlayan İpek Şenoğlu'nun, Amerika'da katıldığı iki turnuvadaki performansıyla ve topladığı 166 puanla, pazartesi günü açıklanacak yeni sıralamada 81 veya 82. sıraya yükselmesi bekleniyor. İpek Şenoğlu, önümüzdeki iki hafta boyunca Meksika'da düzenlenecek WTA takvimindeki Acapulco ve Monterrey turnuvalarına katılacak. Bu turnuvalarda İpek Şenoğlu'nun partneri, Alman Anna Lena Gronefeld olacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz