« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Senna'nın Williams'daki geleceği sıralamalara bağlı

Bruno Senna, Macaristan Grand Prix'de olduğu gibi sıralamalarda güçlü bir performans sergilemeye devam etmesi halinde, Williams'daki geleceğini garantileyebileceği konusunda iyimser olduğunu dile getirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

turkiyef1.com'un haberine göre, bu yıl sıralamalarda takım arkadaşı Pastor Maldonado'nun performansının altında kalan Brezilyalı pilot, bu sezon sadece Hungaroring'de son seansa kaldı. Senna sıralamalardaki güçlü performansını, yarışı yedinci sırada tamamlayarak sonuca yansıtmayı da başardı.

Senna, "Böyle iyi puanlar kaydetmemizin tek sebebi, sıralamaları iyi geçirmemiz. Bunu yapmaya devam etmemiz gerekiyor" dedi.

Senna, "Herkesin, belli bir seviyeye gelmek için fırsatlara ihtiyacı var. Bu da benim fırsatım. Belli bir seviyeye gelmek ve takımla birlikte gelişmek için benim de fırsata ihtiyacım var. Muhtemelen Formula 1'in en zor sezonunu yaşıyoruz. 0.1 saniye içinde beş veya altı sıra kazanabiliyorsunuz" diye konuştu.

Bu sezon yarışlarda görevini iyi şekilde yerine getirdiğine inandığını söyleyen Senna, "Dediğim gibi, sıralamalardaki başarı, gelecek sene ve umarım sonraki senelerde takımda kalmamı garantilemek için kilit rol oynayacak" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz