« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Senin için hocam

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saraylı futbolcular golleri attıkça Lucescu'ya koştu

SarI kırmızılılar, haftalardır eleştirilen ve istifaya davet edilen hocalarına, gol sevinçlerini onunla paylaşarak sahip çıktı. Lucescu, maçtan sonra futbolcularına teşekkür etti.

G.Saraylı futbolcular hocalarına sahip çıktı. Haftalardır eleştirilen, istifaya davet edilen Lucescu'yu, her golden sonra kucakladılar, sevinçlerini onunla paylaştılar. Önce Bülent, sonra Hakan Ünsal, daha sonra da Jardel...

Goller geldikçe, Galatasaray coştu. Bu sevinci tribünler doyasıya yaşarken, sahada daha ilginç bir görüntü sergilendi. Glasgow Rangers filelerini bulan golcüler kulübeye, teknik direktör Lucescu'ya koştu. Gol sevinçlerini onunla birlikte paylaştı.

Bu büyük sevince 90 dakika boyunca yerinde duramayan, hop oturup, hop kalkan Lucescu'da ortak oldu. Futbolcuları ile sarmaş dolan Rumen hoca kulübede, bugüne kadar hiç şahit olmadığımız görüntüler sergiledi. Maçtan sonra ise mutluluğu görülmeye değerdi.

Lucescu, futbolcularına galibiyet için teşekkür etti ve şunları söyledi; ‘‘Bu sevinç bizim nasıl bir takım olduğumuzun en güzel kanıtıydı. Biz eleştirileri hak etmedik. Disiplinsiz bir takım değiliz. Tam aksine çok iyi bir takımız’’


Bunları da Beğenebilirsiniz