« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Senin için Başkan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Göz-Göz ile Efe'den bugünkü randevu öncesi ortak slogan:

Aydınsporlu futbolcular ise Göztepe'yi mağlup ederek önceki gün ameliyat olan Başkan Önder'e hasta yatağında moral verecek

DEVLER SAHNEDE Ege futbolunun iki devi Göztepe ile Aydınspor'un bugün 12.00'de Alsancak Stadı'nda başlayacak randevusu, farklı bir anlam taşıyor. Karşılaşma öncesi galibiyet hesapları yapan iki takımın oyuncuları elde edecekleri üç puanı başkanlarına armağan edecekler. Yani, her iki ekip de sahaya çıkmadan önce soyunma odasında zafer andı içerken, ‘‘Senin için Başkan’’ diye haykıracak.

GÖZTEPE CEPHESİ Ezeli rakibi KSK’yi dize getirerek liderlik koltuğuna oturan Göztepeli futbolcular, kazandıkları takdirde galibiyeti bugün 48. doğum gününü kutlamaya hazırlanan Başkan Hamdi Türkmen'e armağan edecek. Sarı-kırmızılılar, ‘‘Her maçta hedefimiz 3 puan. Ancak bu karşılaşmada Başkanımız Türkmen'i düşünerek oynayacağız’’ dedi.

AYDIN CEPHESİ Aydınlı futbolcuların adresi de Göztepeli meslektaşları ile aynı. Onlar da Göztepe'yi yenmeleri halinde galibiyeti burun ameliyatı olan ve bu yüzden maça gelme şansı bulunmayan Başkanları Tansel Önder'e hediye edecekler. Kaptan Hamdi, ‘‘Başkanımıza en güzel geçmiş olsun mesajını vereceğiz’’ diye konuştu.

STAT

ALSANCAK

GÖZTEPE

BÜLENT

EMRE

ERKAN

FİKRET

BURHAN

TAYFUN

REMZİ

METİN

MEHMET

ÜMİT

KURTHAN

AYDIN

AKIN

GÖKHAN

AHMET

ÖZGÜR

ERDİNÇ

M.ARABACI

HAMDİ

DOĞAN

S.MERİÇ

M.AKKAN

BARIŞ


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler