TRABZON HABERLERİ

Şengül Yavuz: Çocukların gülen yüzünü görmek mutluluğun en büyüğü

DHA
25.04.2017 - 10:10Son Güncelleme :
DHA

TRABZON(DHA) - Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, ANADER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Atatürk İlkokulu’nda düzenlediği etkinliğe katıldı. Çocuklarla bir araya gelen Yavuz, “Çocukların gülen yüzünü görmek mutluluğun en büyüğü” dedi.

ANADER Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aykan, Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan’ın eşi Dilek Yazgan, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Serpil Harput, dernek üyeleri ve öğretmenlerin katıldığı etkinlikte Şengül Yavuz ve gönül elçileri, önce ortaokul öğrencileriyle fidan dikimi gerçekleştirdi. Daha sonra ilkokul birinci sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Yavuz, “Bizlerin yarınları, ülkemizin geleceği olan çocukların gülen yüzünü görmek mutluluğun en büyüğü” dedi ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Şengül Yavuz: Çocukların gülen yüzünü görmek mutluluğun en büyüğü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 10 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şengül Yavuz: Çocukların gülen yüzünü görmek mutluluğun en büyüğü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı