« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şener'den 'tek vücut' vurgusu

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Eskişehirspor galibiyetiyle lig yarışına kaldıkları yerden devam ettiklerini söyledi.

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA)
SON GÜNCELLEME

Sahasında ağırladığı Eskişehirspor’u 4–1 mağlup eden Trabzonspor’da keyifler yerine geldi.

Bordo-mavili kulübün Başkanı Sadri Şener, ligin ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yaptıklarını hatırlatarak, "Serimize geçtiğimiz hafta Karabük’te aldığımız beklenmedik mağlubiyetle ara vermiştik. Hedefimiz, Eskişehirspor karşısında sahadan galibiyetle ayrılıp tekrar kaldığımız yerden lig yarışına devam etmekti. Bunu da başardık" dedi.

"TEK VÜCUT OLMAMIZI SAĞLIYOR"

Şener, Asbaşkan Nevzat Şakar'ın uğradığı silahlı saldırının güven ortamını bozmak amacını taşıdığını vurgulayarak, "Trabzonspor’daki huzur ve güven ortamını zedelemeye çalışan çevreler şunu çok iyi bilmelidirler ki, yapacakları her girişim camiamızın birlik ve beraberlik duygularını daha da perçinleyerek tek vücut olmasını sağlayacaktır. Karşısındaki tüm art niyetli çabalara rağmen Trabzonspor, sağduyu, centilmenlik ve fair-play ilkelerinden ayrılmadan yolunda yürümeye devam edecektir. Büyük taraftarlarımızın da desteğiyle bunu başaracağımıza olan inancımız tamdır" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz