« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şener'den hakeme tepki

1-0 yenildikleri F.Bahçe maçı sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Sadri Şener maçın hakemi Sadri Şener'e tepki gösterdi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Şener, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, söyleyecek çok şeyin  olmadığını dile getirerek, “İyi oynamadık, Fenerbahçe'ye yenildik. Fenerbahçe de  iyi oynamadı. Gol atan galip bitirecekti, öyle de oldu. Yalnız, ilk başlarda  verilen ofsaytlar yanlıştı. Bülent Yıldırım baksın, ofsayt değilse beni arasın”  dedi.

AKSU'NUN İDDİASI

Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, karşılaşmanın bitiminde maçın  hakemi Bülent Yıldırım'ın kendisine yumruk atmaya kalktığını iddia etti.
Aksu, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, maç bitiminde hakem  Yıldırım'ın yanına gittiğini belirterek, “Ona kötü bir maç yönettiğini, ofsayt  pozisyonları kaçırdıklarını söyledim. Ancak o bana hiç ummadığım bir tepki  gösterdi. Bülent Yıldırım bana önce, 'Siz kimsiniz ?' dedi. Daha sonra kartımı  göstermeme rağmen bana kendisine hiç yakışmayacak bir harekette bulundu” dedi.

Gayet masumane bir şekilde ve kibarca Trabzonspor'un hakkını savunmaya  çalıştığını kaydeden Aksu, şunları söyledi: “Bana 'kabadayı mısın ?' diyor. Trabzonspor yöneticisi kabadayı olmaz.  Devlet memuru ama bilincinde değil. Sağ yumruğunu havaya kaldırıp bana vurmaya  yönelik yaklaşımı son derece yakışıksızdı. Ben oraya sadece maçın yönetimi  hakkında görüşlerimi bildirmeye gitmiştim. Biz hakemler hakkında konuşmuyoruz.  Ama ben bana yaptığı hareketten dolayı bu açıklamayı yapıyorum. Biz yine de bir  şeye sığınmıyoruz ve Fenerbahçe'yi tebrik ediyoruz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz