« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şener'den Bakan KIlıç'a teşekkür

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Hüseyin Avni Aker Stadı'nın çimlerinin yenilenmesi konusundaki katkılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile Trabzon Valisi Recep Kızılcık'a teşekkür etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sadri Şener, beraberindeki Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, kulübün yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Büyükaydın, Mehmet Tunç ve Temel Tarık Kazancıoğlu ile Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Akyazı Projesi'nin tamamlanması için çalışmalara hız verdiklerini söyleyen Kızılcık, “Şampiyonlar Ligi'nde bizi başarıyla temsil eden Trabzonsporumuz gururumuz oldu. Trabzonsporumuzun maçlarını başarılarına yakışır bir statta oynaması gerektiğini düşünmekteyiz. Akyazı Projesi'ni kısa sürede hemşehrilerimizin desteğiyle bitirmeyi planlıyoruz. En kısa sürede stadımızı tamamlayacağız” dedi.

Sadri Şener de Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yenilenen çimleri hakkında Vali Kızılcık'a bilgi vererek, çimlerin maliyetinin karşılanması konusundaki katkılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile Kızılcık'a teşekkür etti.

Kızılcık'ın her fırsatta kendilerini desteklediğini vurgulayan Şener, “Trabzonsporumuzun maçlarını Akyazı Stadı'nda oynamasını heyecanla bekliyoruz. Kızılcık'ın bu konudaki desteklerinden çok memnunuz. İnşallah kısa sürede bu stat tamamlanacaktır” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz