Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şener, Tekke işine el attı

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'nin transferini bitirmek için yetkileri eline aldı.

TRABZON / DHA
SON GÜNCELLEME

Bu futbolcunun transferiyle bizzat ilgilenen Şener'in, önümüzdeki günlerde Zenitli yöneticilerle bir görüşme yapması bekleniyor.

Bu arada Fatih Tekke'nin transferi yönetim kurulu toplantısında da gündeme geldi. Bu toplantıda yöneticiler ortak bir karar alarak golcü futbolcunun transfer edilmesi yönünde fikir birliğine vardı.

Fatih Tekke'nin Türkiye'deki menajeri Özcan Üstüntaş ise konuyla ilgili olarak DHA'ya yaptığı açıklamada, Zenit'in golcü futbolcunun sözleşmesini bir yıl daha uzatmasını istediğini belirterek, "Şu anda transferin gerçekleşme ihtimali yarı yarıya. Bu konuda bir iki gün içerisinde net bir fikir oluşacaktır. Hem Trabzonspor yönetiminin, hem de Zenit kulübünün görüşme talepleri var. Bu görüşmeleri hafta içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz" dedi.

KAZADA HAYATINI KAYBEDEN 4 TARAFTAR İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLANDI

Öte yandan Trabzonspor Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak, Samsun'da geçirdikleri kaza sonucu hayatlarını kaybeden 4 taraftar için başsağlığı dileğinde bulundu.

Siteden yapılan açıklamada, "Fenerbahçe ile oynadığımız müsabakayı izledikten sonra evlerine dönen 4 taraftarımızın Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybettikleri haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kazada hayatını kaybeden Bünyamin Kahraman, Ahmet Muhammet Demirel, Serhat Kırkayak ve Mesut Keleş isimli taraftarlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileriz" denildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz