« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şener taraftarı kutladı

Diyarbakırsporlu futbolcu Şener Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Diyarbakırsporlu futbolcu Şener, Beşiktaş karşısında ilk yarıda etkisiz kaldıklarını, ancak ikinci yarıda iyi oynadıklarını söyledi.

İkinci yarıda oyuncu ve sistem değişikliği yaptıklarını belirten Şener, İstanbul'dan bir puanla ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Hafta içinde yaşadıkları sıkıntılara da değinen Şener, "Kendi onurumuz ve Diyarbakırlılar için oynadık. İyi savaştık, çok koştuk. Eli boş dönmediğimiz için mutluyuz. Belki bu puan ligde kalma puanımız olacak" dedi.

Hafta içinde yaptıkları antrenman boykotu ile ilgili olarak Şener, "Bazı kişilerin uyanmasını istedik. Yönetimin üstünde büyük bir yük var. Diyarbakır'daki iş adamlarının, zenginlerin olaya el atmasını bekliyoruz" açıklamasını yaptı.

BEŞİKTAŞ TARAFTARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Şener, maçın başında kendilerini tribünlere çağıran Beşiktaş taraftarlarına da teşekkür ederek, sözlerini şöyle tamamladı:
"Türkiye'de hiçbir siyasi, ırkçı ayrım olmamalı. Sezon başından beri bunun içindeyiz. Bir-iki deplasmanda istenmeyen şeyler yaşadık. Diyarbakır da Türkiye'nin bir ili. Bugün çok güzel görüntüler vardı. Maç da çok centilmence geçti."


Bunları da Beğenebilirsiniz