« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şener: Şamil Ekinci'de görüş birliğine vardık

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Trabzonspor Müzesi'ne, kulüp eski başkanlarından Şamil Ekinci'nin isminin verilmesi konusunda yönetim olarak görüş birliğine vardıklarını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sadri Şener, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak kulübün daha sağlam temellere oturması adına gereken tüm çalışmaları yaptıklarını, bunun yanında bugüne dek emeği geçen hiçbir değeri unutmayacaklarını vurguladı.

Trabzonspor'un geçmişine sahip çıkıp bugünüyle bütünleşmesi durumunda eski başarılarına yeniden kavuşacağına inandıklarını ifade eden Şener, şunları kaydetti:

“Bu kapsamda yönetim kurulumuzca, kulübümüzün değerli eski başkanı Şamil Ekinci'nin isminin bir süre sonra yeni binasına taşınacak olan Trabzonspor Müzesi'ne verilmesi konusunda görüş birliğine vardık. Bu talebimizi, yakın tarihte tüzük tadilatı için gerçekleştirilecek olan kongrede genel kulumuzun onayına sunacağız. Sayın Ekinci döneminde 4 lig şampiyonluğu ve birçok kupa kazanarak Anadolu ihtilalini gerçekleştiren Trabzonspor, en kısa sürede tekrar başarılarıyla anılmaya başlayacaktır.”

Şener, açıklamasında, Trabzonspor ruhunu daha da canlandırmak için seferber olduklarını da vurguladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.