ERZURUM HABERLERİ

Sendikalardan Kamil Aydın’a Destek

IHA
27.10.2015 - 11:18Son Güncelleme :

SENDİKALARDAN KAMİL AYDIN'A DESTEK

IHA

Erzurum’lu vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın’a sendikalardan da destek geldi.
Sivil Memurlar Sendikası (Sime-Sen) ve Koop-İş Sendikası Erzurum şubelerini ziyaret eden Prof. Dr. Aydın, ardından Erzurum Kamu-Sen İl istişare toplantısına katıldı.
Sendika üyeleriyle bir araya gelen MHP Milletvekili Prof. Dr. Aydın, “Katıldığımız toplantıda ve yaptığımız görüşmelerde, büyük özveri ve alın teri ile rızık peşinde olan tüm çalışanların sıkıntılarını ve sorunlarını dinledik ve gördük ki; 13 yıl içinde kamuda çalışan kardeşlerimizin sorunları kat be kat artmış. Bir taraftan ücret dağılımındaki adaletsizlik ve yetersizlik diğer taraftan çalışma şartları ve özlük haklarındaki kötüleşme çalışanları canlarından bezdirmiş. Buna bir de AKP iktidarına özgü mobbing, liyakatsız atamalar ve partizanca kadrolaşma eklenince çalışanlar arasında kutuplaşma, hatta kamplaşma tavan yapmıştır. MHP’nin çalışanlar için öngördüğü düzenleme ve iyileştirmeleri önceki seçimde hafife alan çerezci zihniyet, bugün MHP’nin çalışanlarla ilgili vaadlerini taklit etmeye çalışmaktadırlar. Ama kamuda emek veren memur, işci, 4b’li, 4c’li, taşeron, sözleşmeli veya geçici çalışan kardeşlerimiz kurdun kuzuya reva görmeyeceği taksimatları ve sözüm ona iyileştirmeleri asla unutmayarak sandık başına gidecektir” dedi.
Sendika ziyaretlerinde ve katıldığı toplantıda gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu belirten Aydın, Türkiye Kamu-Sen, Koop-İş Sendikası ve Sivil Memurlar Sendikası yönetimi ve mensuplarına teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Sendikalardan Kamil Aydın’a Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sendikalardan Kamil Aydın’a Destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı