ADIYAMAN HABERLERİ

Sendikacılardan Çelikhan ziyareti

DHA
08.05.2017 - 15:33Son Güncelleme :
DHA

Selim SONKAYA/ ÇELİKHAN (Adıyaman), (DHA)- ADIYAMAN'da, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Kadir Özşahin ile yöneticiler, Çelikhan'da ziyaretlerde bulundu.
Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Kadir Özşahin, Büro Memur-Sen Çelikhan İlçe Temsilcisi Abdurrahman Üzümcü ve yönetimi, Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Mustafa Bulut ve İlçe Müftüsü Murat Kurt’u ziyaret etti. Sendikacılar, Kaymakam Kaya, Başkan Bulut ve Müftü Kurt'a çalışmalarından dolayı birer plaket takdim etti.
Sendikacılar dana sonra Çat Barajı Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi. Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Kadir Özşahin, şunları söyledi:
"16 Nisan referandum seçiminde Adıyaman ve ilçelerinde vatandaşlarımız yeni Türkiye bilinciyle sandığa gidip ‘Evet’ oyu kullanarak Türkiye’nin hak ettiği yere yükselmesi için kararlı bir duruş sergilediler. Hoşgörü, barış ve kardeşliğin merkezi ilimiz Adıyaman’da 15 Temmuz’da meşru iktidara nasıl sahip çıktıysa 16 Nisan’da da yeni sisteme sahip çıkmıştır. Büro Memur-Sen olarak bizlerde halkımızla beraber aynı heyecan ve coşkuyla yolumuza devam ediyor ve hizmet çıtamızı daha yükseklere çıkarmanın gayreti içerisindeyiz."
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Sendikacılardan Çelikhan ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mayıs 2017 tarihinde saat 15 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sendikacılardan Çelikhan ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı