Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Şenay da evi terk etti

  Sema DENKER/MAGAZİNSERVİSİ
  26 Ekim 2003 - 01:47Son Güncelleme : 26 Ekim 2003 - 01:47

  Manken Şenay Akay, eşi Buğra Özçetin'in esmer bir kızla eğlenirken çekilmiş fotoğraflarının basında yer alması üzerine evi terk etti. Bir arkadaşının yanına yerleşen Akay, evliliğini gözden geçireceğini söyledi.

  Üç yıl önce işletmeci Buğra Özçetin'le evlenen Şenay Akay'ın evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladı. Sık sık eşinin ihanet haberleriyle karşılaşan, ancak ‘‘Gözümle görmediğim için asla inanmam. Buğra ile çok sağlıklı bir evliliğimiz var’’ diyerek evliliğine her fırsatta sahip çıkan Şenay Akay, bu kez ayrılıkta kararlı gibi gözüküyor. Eşinin birkaç gün önce Taksim Andon Bar'da esmer bir genç kızla eğlenirken fotoğraflarının gazetelerde yayınlanmasıyla çılgına dönen ünlü manken, ‘‘Artık bardak taştı. Bu bir değil, iki değil’’ diyerek evi terk etti. Şenay Akay'ın medya kuruluşlarına geçtiği basın bülteninde de şu ifadeler yer aldı:

  ‘‘Gazetede 'ihanet' başlığıyla çıkan haber ve fotoğraflardan dolayı, benim kendimi ve evliliğimi gözden geçirmem gerekiyor. Sağlıksız bir karar vermek yerine biraz düşünmek istiyorum. Birkaç gün evimden ayrı yaşayacağım. Bu birkaç gün içinde evliliğimin devam edip etmeyeceğine karar vereceğim. Bu kararımı da sizlerle paylaşacağım...’’
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı