« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sen önce onların seviyesine gel!

“M’Bia, Nani ve Van Persie’den 10 kat iyi” diyen bordo mavili futbolcuya F.Bahçe, “Önce onların seviyesine gel, bu oyuncularla kendini kıyaslama” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Kulübü, Trabzonsporlu Erkan Zengin’in “M’Bia, Nani ve Van Persie’den 10 kat daha iyi” sözleri üzerine açıklama yaptı.
Sarı lacivertliler açıklamasında “Erkan Zengin’e tavsiyemiz profesyonel futbolcu gibi davranması, tribüne yönelik açıklama yapmadan, kendi işini yapması, kıyaslama yaparken elma ile armudu toplayıp kendini komik duruma düşürmemesidir” ifadeleri kullanıldı ve özetle şöyle denildi...

Sen önce onların seviyesine gel 2. ERKAN ZENGİN VAKASI!


“BOŞ İŞLERLE UĞRAŞMASIN”

- İsveç Milli Takımına kadar yükselmiş bir profesyonel futbolcunun yaptığı bu tip açıklama, kendisinin, spor kariyerini geliştirirken profesyonel kariyerini aynı şekilde geliştiremediğini gözler önüne sergilemektedir.
- Böyle bir açıklama yapmak için öncelikle sözlerinde bahsettiği futbolcularımız Van Persie ve Nani’nin seviyesine gelmesi gerekmektedir ve doğru olan da ondan sonra bu oyuncularla kendini kıyaslamasıdır. Bu hatırlatma çerçevesinde Erkan’a boş işlerle uğraşmamasını, kendisini komik duruma düşürmek için ekstra bir enerji harcamamasını ve bildiği işi yapmasını tavsiye ederiz.

CEVAP OYUNCUMUZUN DEĞERİNİN DELİLİDİR

TRABZONSPOR’dan Fenerbahçe’ye cevap gecikmedi. Resmi siteden özetle şu ifadeler kullanıldı...
- Erkan Zengin’in basına yansıyan demeçlerinden rahatsız olan Fenerbahçe yönetimi, oyuncumuzun açıklamalarına kulüp olarak cevap verme zorunluluğu hissetmiştir.

“F.BAHÇELİLERİ RENCİDE ETMEDİ”

- Bu bile oyuncumuzun ne kadar değerli olduğunun tek başına delilidir. Kaldı ki Erkan Zengin, Fenerbahçeli oyuncuları rencide edecek bir cümle kurmamış, futbol kamuoyunun hemfikir olduğu bir konuya değinmiştir.


Bunları da Beğenebilirsiniz