« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sen bizim babamızsın

Teknik patronun göreve başladığı günden itibaren futbolcularla olan diyaloğu tam puan aldı. Denizli için kaptan Delgado, "Mütevazılığı en büyük silahı" dedi. Oyuncular da, "Baba gibi yaklaşımı ve bizlere olan güvenini hissettirmesi çok önemli" ifadesini kullandılar.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
MUSTAFA Denizli, Beşiktaş’a adım attı, takım kabuk değiştirmeye başladı. Teknik patron, oyuncularının rahatlığı ve maçlara daha iyi konsantre olmaları için her türlü imkanları seferber ederken, bir baba şevkatiyle idmanları yaptırması ise herkesi memnun ediyor ve oyuncular, "Sen bizim babamızsın" yorumunu yapıyor.

Antrenmanlarının neşeli geçtiğini söyleyen kaptan Delgado, 59 yaşındaki Denizli’nin yaklaşımından son derece mutlu olduklarını belirterek, "Geldiği günden bu yana tüm oyuncuları tek tek analiz ediyor. Antrenmanda bir baba ve eğitmen gibi önemli katkıları ile bizleri mutlu ediyor. Mütevazılığı ise en büyük silahı" dedi.

Türkiye’de önemli teknik direktörlerin başında Mustafa Denizli’nin geldiğini vurgulayan İbrahim Toraman ise şöyle konuştu: "Profesyonelliğin gerektiği şekilde disiplinli çalışıyor. Adaletli oluşu bizleri olumlu yönde etkiliyor."

Duruşu bile etkiliyor

Beşiktaş’ın çok iyi kadroya sahip olduğunu belirten ikinci kaptan Nobre teknik patron hakkında şunları söyledi: "Futbolu çok iyi bilen önemli bir teknik adamla çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Sistemini oturtturmaya başladı. Gelir gelmez hepimizle ilgilenmesi ve Beşiktaş ailesinin büyüğü gibi davranması bizleri hırslandırdı. Morali ve desteği ise tartışılmaz."

Ali Tandoğan, Cisse, Uğur, Serdar Özkan ise Mustafa Denizli’nin kulübede duruşunun kendilerini etkilediğini vurgularken, Rüştü, "Hedefleri olan ve oyuncuları zaferlere yönlendiren yapıya sahip. Baba gibi yaklaşımı ve bizlere güvendiğini hissettirmesi çok önemli" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler