"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Şen

Nurettin Hasman ile Özben Önal Yüksel, Cafe de Paris’deydi.

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen ve iş hayatından çok yaşadığı aşklarla gündeme gelen Nurettin Hasman, geçtiğimiz hafta sonu Suadiye Oteli’nin terasındaki Cafe de Paris’teydi. Hasman’ın masasında, Dedeman Holding’in varislerinden Özben Önal Yüksel de vardı. Geçtiğimiz haftalarda eşi Çağdaş Yüksel’le Kuruçeşme Arena’daki Tony Bennett konserinde gördüğüm Özben Hanım’la Hasman’ın şen sohbeti dikkat çekiciydi...

Trussardi’nin moda danışmanı

Vogue Türkiye’nin moda ve stil danışmanı Ece Sükan, İtalya’nın ünlü markası Trussardi’nin tasarımcısı Ümit Benan’la aşk yaşıyor. Sevgilisiyle görüşebilmek için Türkiye ile İtalya arasında mekik dokuyan Sükan, Trussardi’nin 2013 kadın giyim koleksiyonunun moda danışmanlığını üstlendi. Bu görev için nisan ayından beri ayda en az iki kere Milano’ya giden Sükan, aralarında sevgilisinin de olduğu Trussardi ekibi ile çalışıyor. Sükan’ın danışmanlığında hazırlanan koleksiyon, eylül ayında Milano Moda Haftası’nda sergilenecek.

Milli gün kutlaması

İsviçre Milli Günü, Swissotel the Bosphorus’taki Sultan Park’ta kutlandı. Görevine geçtiğimiz eylül ayında atanan İsviçre Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz ve eşi Yıldırım Kırgöz’ün ev sahipliği yaptığı davette İsviçre Konfederasyonu’nun kuruluşunun da 721’inci yılı kutladı. Türkiye’de yaşayan İsviçre vatandaşları ile siyaset, ekonomi, diplomasi, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı davette, İsviçre’ye özgü yemekler servis edildi.

X