« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Semih takasına ‘hayır’ demedi

Aykut Kocaman, Nobre’ye karşılık Mersin’e verileceği söylenen golcü futbolcu hakkındaki soruya “Bu konuyu konuşmak doğru değil” yanıtı verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin, eski golcüsü Nobre’yi geri almak için Semih’i Mersin İdman Yurdu’na vereceği söylentileri dün gün boyu gündemden düşme-
di. Teknik patron Aykut Kocaman, maçtan sonra transferde adları geçen Nobre ve Moussa Sow için, “Bu isimler bizim ilgi alanımız içinde. Hafta içinde büyük yol alacağımızı düşünüyorum” derken, Semih-Nobre takası söylentilerini de “Bu konuda konuşmak doğru değil” ifadelerini kullanarak yalanlamadı.

Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı da herkesin konuştuğu takası doğruladı. Kahramanlı, “Transfer için Fenerbahçe yönetimi Nobre karşılığında bize Semih’i teklif etti. Biz de teklifin olabileceğini söyledik. Ancak henüz net bir anlaşmaya varılmadı. Görüşmeler sürüyor” dedi.

Semih gitmek istemiyor

KULÜPLERİN sıcak baktığı takas önündeki en büyük engel, Semih’in, Mersin’e gitmek istemeyişi olarak görünüyor. Emektar golcü, “Fahçe’den ayrılırsam, gideceğim kulüp Mersin İdman Yurdu olmaz. Eğer gideceksem büyük bir kulübe giderim. Onlar beni istiyor zaten” diye konuştu. Semih için Galatasaray’ın da devrede olduğu ileri sürüldü.


Bunları da Beğenebilirsiniz