Spor Haberleri

SPOR

Semih Saygıner adına özel ıstaka

Dünyanın en büyük ıstaka üreticisi İtalyan Longoni firması, dünyanın en pahalı seri üretim ıstakasını Dünya Şampiyonu Semih Saygıner adına üretecek.

07 Ağustos 2009 - 00:00:00

Semih Saygıner'in tanıtımından kareler...

Dünya'nın en büyük ıstaka üreticisi olan Longoni ile Dünya Şampiyonu bilardo ustası Semih Saygıner arasında anlaşma imzalandı. The Marmara Oteli'nde yapılan imza töreniyle birlikte Türk sporcu Semih Saygıner, maçlarına, dünyaca ünlü ıstaka üreticisi Longoni'nin ıstakaları ile çıkacak. 1945'ten beri faliyet gösteren, 60'tan fazla ülkede ürünleri satılan İtalyan ıstaka üreticisi İtalyan Longoni, Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner adına üzerinde Semih Saygıner imzası bulunan ıstakalar üretecek.

Longoni firmasının dünya başkanı Pierluigi Longoni ile Semih Saygıner arasında yapılan imza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Semih Saygıner, böyle bir anlaşmaya imza attığı için çok mutlu olduğunu belirterek, "Ben bilardoya başladığımda bizim mahallede bulunan marangoz bir ağabeyimiz vardı ve o bana bir ıstaka yapmıştı. Ben de o ıstaka ile İstanbul'da şampiyon olmuştum. Şimdi dünyanın en büyük firması ile anlaşma imzaladım. Bu benim için çok büyük bir gururdur" dedi.

Semih Saygıner, milli takım ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara ise, "Türk Milli Takımı'ndan başka bir milli takımda forma giymem. Ben bu işi para için yapmıyorum" yanıtını verdi.

Saygıner, düzenlenen imza töreninin ardından yeni ıstakasıyla bir gösteri yaptı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 71 Yorum }
 • Metin YILMAZ 7.8.2009 00:49:05
  Saygıner ismi gibi saygın oldu hep.
 • sinan teker 7.8.2009 00:01:15
  SEMİH, ÜLKESİNDE NE YAZIKKİ SOYADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE DEĞER BULMADI.AMA O HEP KENDİNE YAKIŞANI YAPTI.HAYIRLISI OLSUN TEBRİK EDİYORUM.
 • ihsan çepni 6.8.2009 23:13:11
  SEMİH HAK ETTİĞİ DEĞERİ BULMALIDIR.. BU YETENEKLİ İNSAN, SADECE MÜTEVAZİ YAPISI YÜZÜNDEN GEREKLİ YERLERDE DEĞİLDİR.. İNANIR MISINIZ?
 • ÇAĞATAY MURAT YILDIZ 6.8.2009 22:47:27
  KARDEŞİM BENİM YAKIŞIR SANA HERŞEY YILLARCA BU ÜLKE İÇİN BİŞİLER YAPMAYA ÇALIŞTIN SENİ MİLLİ TAKIMA BİLE ALMADILAR HERKESİN GAVUR DEDİĞİ O ÜLKELER SENİ MİLLİ TAKIMLARINA ALDILAR DEĞER VERDİLER ELİNDEN TUTTULAR SENİ ANLADILAR DAVANDA HEP YANINDA OLDULAR BİZİMKİLER DE KÖSTEK OLDU HERZAMANKİ GİBİ ...
 • müge müge 6.8.2009 21:03:09
  pardon sevgili yorumcular bişeymi dediniz?yorumumu tekrar okuyun...sizin hepinizi seviyorum:))
 • Alp Yücel 6.8.2009 20:53:23
  Bu adamı yıllardan beri görmezden geliyorlar. Adam dünya şampiyonu oldu yine tanıyan olmadı. Gitti cebinden harcadı turnuvalara katıldı kaç kez. Bilardo kahve sporu olarak biliniyor ve küçümseniyor Türkiye'de. Semih'i canlı seyredenlerdenim. Gerçekten esprili ve yaptığı işi seven onunla yaşayan biri
 
HaberlerjandarmamarmarismuğlaaskerABDkirbyeleştiri