Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Semih Kaya hastanelik oldu

Galatasaray-Mersin İY karşılaşmasının 30. dakikasında yaşanan bir pozisyonda Semih Kaya yerde kaldı. Uzun süre yerden kalkamayan ve sağlık ekibinin müdahalesi sonrasında oyuna devam edemeyeceği anlaşılan Semih oyundan alınırken devamında ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

30. dakikada sağ kanattan Emre'nin kullandığı korner atışında top ön direkte Semih Kaya'nın yüzüne çarptı. Genç oyuncu bu pozisyon sonrasında yerden kalkamadı. Daha sonra yanına gelen sağlık ekibinin müdahalesiyle de yerden kalkamayan Semih için acil değişiklik işareti yapıldı. Bu esnada Semih'in ayakta duramayan ve hayli sersemlemiş görüntüsü izleyenleri korkuttu.

Semih sedyeyle oyun kenarına alınırken yanına hocası Hamza Hamzaoğlu da geldi ve bir süre oyuncusunun yanında kaldı. Genç oyuncu daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Semih'in yerine ise Hakan Balta oyuna dahil oldu.

Semih Kaya hastanelik oldu

BU GECE HASTANEDE KALACAK
Genç oyucunun hastanede yapılan ilk kontrollerinde ve çekilen beyin tomografisinde sorun gözükmedi. Semih'den gelen bu iyi haber sporseverleri de sevindirdi. Ancak genç oyuncu bu gece hastanede kontrol altında tutulacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz