Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Semih: G.Saray ve Beşiktaş'la görüşmedim

Fenerbahçe'nin nöbet tutmaktan usanan golcüsü Semih Şentürk, Fenerbahçe ile yaşadıklarını ve transferiyle ilgili birçok konuya açıklık getirdi.

İstanbul - DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe ile ilgili en ufak probleminin olmadığını dile getiren yıldız futbolcu "Benim Fenerbahçe ile en ufak bir problemim yok.Ancak teknik direktör sorununun çözülmesini bekliyorum.Çünkü Daum olduğu zaman yine herşey geçen sezon olduğu gibi geçer. Benim en büyük sıkıntım forma giyememek ve yine forma giyemezsem sıkıntı olur. Daum varsa bir şey değişmeyecek, sadece bu yüzden ayrıldım. Zaten Fenerbahçe Kulübü ile bir sene sözleşmem daha var. Kulüp içinde hiçbir yöneticiyle, kimseyle problemim yok. Yanlız oynayamazsam problem yaşarım. Bu yüzden ayrılmak isterim" dedi.

Şentürk transfer teklifi konusunda ise "Bugüne kadar sadece Ajax ile bir görüşmem oldu. Ama ben kulübümde mutlu olduğumu onlara ilettim. Hollandalı yetkililere düşündüğüm şeyler gerçekleşmez ise sizinle daha sonra görüşebiliriz, dedim" şekilnde konuştu.

Golcü futbolcu basında çıkan transfer haberlerine karşılık ise "Galatasaray ve Beşiktaş ile bugüne kadar hiç görüşmem olmadı. Ben Fenerbahçe'nin futbolcusuyum kesinlikle Galatasaray ve Beşiktaş ile görüşmem olmadı" açıklamasını yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler