Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Semih Erden sağlık kontrolünden geçti

Beko Basketbol Ligi takımlarından Anadolu Efes'in NBA takımlarından Cleveland Cavaliers'tan transfer ettiği Semih Erden, Gebze'deki özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp doktoru Erşan Ateş'le birlikte hastaneye gelen Erden'e, çeşitli muayenelerden geçirildikten sonra efor testi yaptırıldı.

Erden, Türkiye'de ve Anadolu Efes'te olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Anadolu Efes'in bu yıl güzel bir takım oluşturduğunu söyledi.

“İnşallah istediğimiz performansı gösteririz” diyen Erden, “İnşallah Türkiye ve Avrupa liginde şampiyon oluruz. Bu hedef doğrultusunda çalışacağız. Efes zaten köklü ve güçlü bir kulüp, iyice güçlendik. Türkiye ligi de çok heyecan verici ve güçlü bir lig. Bol basketli ve çekişmeli maçlar olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Kulüp doktoru Erşan Ateş de, Semih Erden'in, her yönüyle örnek bir sporcu olduğunu ifade ederek “Pota altında pivot olarak NBA gitmeden önce de kendini kanıtlamıştı. Hem başarılı, hem kişilik ve karakter yönünden beğendiğim ve takımımıza faydalı olacağına inandığım bir oyuncu” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz