« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Semih Almeida takası olur mu?

Ezeli rakipler Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında dev transfer iddiası.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Aykut Kocaman onay verdiği takdirde Hugo Almeida, Semih Şentürk’ün yerine sarı lacivertli takıma gelecek.

F.BAHÇE’de uzun zaman önce gözden düşen ve teknik direktör Aykut Kocaman’ın planlarında kendine yer bulamayan Semih Şentürk’e yol göründü... Nöbetçi golcü lakaplı forvetin, Beşiktaş’tan ayrılmak istediğini ısrarla dile getiren ve menajeri Jorge Mendes’ten kendisine takım bulmasını isteyen Hugo Almeida ile takası gündeme geldi. Hücum hattında Moussa Sow ve Dirk Kuyt’a görev veren Kocaman’ın, bu isimlere alternatif olarak Almeida’yı da kadrosunda isteyip istememesi, takasta belirleyici rolü oynayacak.

"ALMEİDA AYRILMAK İSTEDİĞİNİ BİZE İLETTİ"

Almeida’nın menajeri Mendes de sıcak bakıyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın, yurt dışından bir forvet istediği biliniyor. Ancak tecrübeli çalıştırıcı, aradığı forveti yabancı bir ülkede ararken, Türkiye’de buldu. Aybaba’nın Semih Şentürk’ü kadrosunda görmek istediği öğrenilirken, Hugo Almeida’nın menajerinin de, ‘oyuncusu bu takasta gelir kaybına uğramayacağı için’ söz konusu transfere sıcak baktığı belirtildi.

Semih Şentürk’ün menajeri, Beşiktaş Kulübü’yle temaslara başlarken, bu transferde yol katedildiği ifade edildi. Şimdi hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe, Aykut Kocaman’ın takasla ilgili fikrine kilitlenmiş durumda...

Bilindiği üzere Fenerbahçe’de  kulübeye mahkum olan Semih Şentürk, bu sezon şimdiye kadar oynanan hiçbir karşılaşmada 90 dakika forma giyemedi. Nöbetçi golcü, Vaslui maçında 45, dünkü Sivasspor karşılaşmasında ise sadece 6 dakika oynama şansı buldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler