« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Semih, Alex olacak

Daum, arka arkaya yaşanan adale sakatlıkları yüzünden sıkıntı yaşarken, Alex’in yokluğunda oyun kurulucuk görevini jokerine verecek.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de peş peşe yaşanan adale sakatlıklarının ardından zor durumda kalan teknik direktör Christoph Daum, alternatif isimlere yönelmeye başladı. Sivasspor maçında sakatlanan Alex’in yerine İsviçre’deki Sion karşılaşmasında Deivid’e yer veren Alman hoca, Brezilyalı futbolcunun da sakatlanması üzerine jokeri Semih Şentürk’e sarıldı. Bu geceki Diyarbakır maçında Alex’in görevini Semih üstlenecek.
Alex, Deivid, Mehmet Topuz ve Deniz Barış’ın yokluğunda kadro sıkıntısı yaşayan Alman çalıştırıcı, dün yapılan antrenman öncesinde Semih Şentürk ile özel bir görüşme yaptı. Forvet arkası oynayacak olan Semih, hem arkadaşlarına pozisyon hazırlayacak, hem de gol kovalayacak.

Emre yardımcı olacak

Sezona sakat başlayan ve FC Sion maçının ikinci yarında ortaya koyduğu performansla alkışlanan Semih Şentürk, önemli bir değişiklik olmazsa bugün ilk onbirde forma giyecek. Emre Belözoğlu ise hem Cristian’ın yükünü hafifletmeye çalışacak, hem de Semih’e yardımcı olacak. Ligde ilk iki maçı gol yemeden kazanan takımının üç günde bir maç trafiğine girdiğini ve bunu şimdilik iyi taşıdığını anlatan Daum, “İyi yoldayız” ifadesini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz