« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Selim Teber'den Karabük'e 2 yıllık imza

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, Selim Teber ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Durak, yaptığı açıklamada, teknik direktör Michael Skibbe'nin isteği üzerine Gerede ve Slovenya kampına çağırarak denedikleri Selim Teber ile anlaşarak 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Teber'in kendini kanıtlamış, başarılı bir futbolcu olduğunu anlatan Durak, şunları kaydetti: “Samsunspor ile yollarını ayıran Teber'i teknik direktörümüz kampa çağırarak denemek istediğini bize bildirdi. Biz de kendisini Gerede kampımıza davet ettik. Teber, Almanya'da daha önce Skibbe ile çalışmış futbolcu. Gerede kampından sonra Slovenya kampına da davet ettiğimiz Teber ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Takıma büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz oyuncumuza başarılar diliyorum.”

Durak, Slovenya'nın Moravske Toplice kasabasında 9 gündür kamp yaptıklarını da ifade ederek “Kampımız iyi gidiyor. Hazırlık maçları oynuyoruz. Bu maçlarda eksik alanların görülmesi ve oyuncuların uyumunun tespit edilmesi çok önemlidir. Biz de hazırlık maçlarında bunları yapmaya çalışıyoruz. Yeni sezon hazırlıklarımız günde çift antrenmanla devam edecek” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler