Gündem Haberleri

  Selden zarar görenler için yardım hesabı açıldı

  A.A.
  01.08.2009 - 10:42 | Son Güncelleme:

  Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Cinel, kentte yaşanan sel felaketinin ardından, selden zarar görenler için yardım hesabı açıldığını bildirdi.

  GİRESUN BÖYLE SULAR ALTINDA KALMIŞTI

  SEL'DEN BİR HAFTA ÖNCE DE BENZER GÖRÜNTÜLER VARDI

  BAKAN BÖLGEYİ BÖYLE İNCELEMİŞTİ

  Cinel, yaptığı yazılı açıklamada, yaşanan büyük sel felaketinin ardından belediyenin, Giresun halkı ile büyük bir dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürdüğünü, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Giresunluların talebi üzerine afet yardım hesabı açma kararı aldıklarını belirtti.  

  Tüm Giresunluların yanlarında olduğunu hissetmenin büyük bir moral kaynağı oluşturduğunu ifade eden Cinel, açıklamasında şunları dile getirdi:
  “Selden zarar görenler için yardım hesabı açıldı. Yaşanan sel felaketinin ardından kentimizin hem alt yapısı hem de üst yapısı büyük hasar gördü. Tüm imkanlarımızı seferber ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fakat belediyemizin kendi imkanlarıyla bu zararın altından kalkması mümkün değil. Birçok duyarlı hemşehrimizin talebi üzerine, biz de bir afet yardım hesabı açma kararı aldık. Halkımızla dayanışma içerisinde çalışmak bize aynı zamanda moral kaynağı da oluyor.”

  Belediye adına Ziraat Bankası Giresun Şubesi'nde açılan hesap numaraları şöyle: “TL Hesabı: 38657430–5013, Dolar Hesabı: 38657430-5015, Avro Hesabı: 38657430-5016”

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı