Ege Haberleri

EGE

  Selçuk Yaşar'a 90. yaş kutlaması

  Hürriyet Haber
  15.01.2015 - 01:19 | Son Güncelleme:

  Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ESİAD), derneğin kurucuları arasında yer alan Selçuk Yaşar'ın 90'ıncı doğum günü nedeniyle özel bir açıklama yayınladı.

  Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar'IN, 17 Ocak 2015 tarihinde 90'ıncı yaşına gireceğini hatırlatan ESİAD yönetim kurulu, ünlü sanayicinin doğum gönünü özel bir açıklamayla kutladı. Açıklamada, "Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin kurucularından, birçok sanayi dalında ilklere imza atarak öncülük eden, sivil toplum anlayışının gelişmesinin yanı sıra sportif, kültürel ve sosyal alanlarda önemli katkılar yapan, aynı zamanda bir fikir adamı olan,
  duayenimiz Selçuk Yaşar'ın İzmir'e, bölgemize ve ülkemize yönelik çalışma ve katkılarını, örnek olacağı düşüncesiyle hatırlatmak ve şükranlarımızı sunmak istiyoruz" dedi.

  ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güçlü de, "Duayenimiz, Yaşar Holding kurucusu ve Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, birçok ilki kentimize ve ülkemize kazandırmıştır. Kurucusu olduğu Yaşar Holding'in şirketleri, Yaşar Üniversitesi, TÜSİAD ve ESİAD gibi gönüllü iş dünyası örgütleri, sportif, kültürel ve sosyal çalışmalara verdiği desteklerle çok önemli eserlere damgasını vurmuştur. Bu vesile ile sadece ülke ekonomisine değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel gelişime de önem vererek ülkemize başarılı bir örnek olan Sayın Selçuk Yaşar'a teşekkürlerimizi iletmek ve doğum gününü kutlamak istiyoruz" dedi.

  Güçlü, Selçuk Yaşar'ın Türkiye'ye katkılarının artarak devam edeceğine olan samimi inancına vurgu yaparak, Selçuk Yaşar'ı tanıma ve kendisiyle çalışma fırsatı bulduğu için büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu da sözlerine ekledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı