İZMİR HABERLERİ

Selçuk’ta Belediye Ve Devlet Hastanesi El Ele

IHA
22 Ekim 2015 - 13:53Son Güncelleme : 22 Ekim 2015 - 13:54

SELÇUK BELEDİYE VE SELÇUK DEVLET HASTANESİ ARASINDA ÖRNEK BİR PROTOKOL İMZALADI. SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI DR. DAHİ ZEYNEL BAKICI VE SELÇUK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ KARDİYOLOJİ UZM. DR. MURAT SAMSA'NIN KATILIMIYLA İMZALANAN EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETLERİ PROTOKOLÜNE GÖRE, HASTA, YAŞLI, ENGELLİ, KRONİK RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA HİZMET VERİLECEK.

IHA

Selçuk Belediye ve Selçuk Devlet Hastanesi arasında, evde sağlık ve bakım hizmetleri konusunda protokol imzalandı.
Selçuk Belediye ve Selçuk Devlet Hastanesi arasında örnek bir protokol imzaladı. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı ve Selçuk Devlet Hastanesi Başhekimi Kardiyoloji Uzm. Dr. Murat Samsa’nın katılımıyla imzalanan evde sağlık ve bakım hizmetleri protokolüne göre, hasta, yaşlı, engelli, kronik rahatsızlığından dolayı ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet verilecek.
Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, bakıma muhtaç vatandaşların sağlığı ile birlikte bütün ihtiyaçlarının karşılanacağını kaydetti. Bakıcı, "Bundan sonra ilçemiz sınırları içerisinde bakıma ihtiyaç duyulan hemşerilerimizin sağlık ihtiyacının yanında barınma koşullarının iyileştirilmesi, giyinme, yiyecek ve kişisel bakım ihtiyaçları bir bütün olarak hastanemiz ile işbirliği içerisinde karşılayacağız” dedi.
Başkan Bakıcı, "Bu şekildeki bir faaliyetin daha sağlıklı nesillerin ortaya çıkması ve bakım ihtiyacı olan vatandaşlarımızın, insanımızın sahiplenilmesi açısından büyük bir fayda getireceğine inanıyorum. Bu anlamda imzalamış olduğumuz bu işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Selçuk Devlet Hastanesi olarak 2011 yılında evde sağlık hizmetlerini başlattıklarını ifade eden Selçuk Devlet Hastanesi Başhekimi Kardiyolog Uzm. Dr. Murat Samsa, 2015 yılında yaklaşık 250 hastaya hizmet verdiklerini söyledi. Selçuk Devlet Hastanesi’nde yaşlı sağlığına yönelik yoğun bakım ünitesini de yenilediklerinin bilgisini veren Samsa, "Biz sağlık yönünden zaten hastalarımızı memnun etmeye çalışıyorduk. Eksik olan bir kısmımız vardı, sayın başkanımızın da katkılarıyla bu kısmı da tamamlıyoruz. Çünkü hastaların sosyal ihtiyaçlarını biz karşılayamıyorduk. Hastalarımızın daha sağlıklı, daha konforlu ve daha uzun yaşamaları için belediyemizle beraber güzel bir projeye imza atıyoruz. Bu konuda başta Belediye Başkanımız Zeynel Bakıcı olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Selçuk’ta Belediye Ve Devlet Hastanesi El Ele hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 13 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Selçuk’ta Belediye Ve Devlet Hastanesi El Ele haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:34
  • Guneş
   06:21
  • Öğle
   13:26
  • İkindi
   17:12
  • Akşam
   20:10
  • Yatsı
   21:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı