Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Selçuk Şahin: Bir TV delikanlısını koruma adına...

Fenerbahçeli Selçuk Şahin, oyuncu İbrahim Çelikkol'la, eski sevgilisi Ebru Polat yüzünden kavga ettiği haberlerini yalanladı. Şahin, "Sanırım o akşam, yanımda, nişanlımı rahatsız edebilecek karakterde olan bir TV delikanlısını koruma adına yapılmış bir haber. Olay tamamen nişanlımın rahatsız edilmesinden dolayı olmuştur" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçeli Selçuk Şahin, oyuncu İbrahim Çelikkol ile geçtiğimiz günlerde bir gece kulübü çıkışında kavga etmesi sonrası yapılan bazı haberlere tepki gösterdi.

SELÇUK ŞAHİN İLE İBRAHİM ÇELİKKOL KAVGA ETTİ

Olayın, eski sevgilisi Ebru Polat'la hiçbir ilgisi olmadığını, tamamıyla Çelikkol'un, nişanlısı Emel Demiryürek'i rahatsız etmesinden kaynaklandığını vurgulayan Şahin, ağır ifadelerin yer aldığı Twitter açıklamasında şunları yazdı:

"Bu sabah gördüğüm haberden sonra gerçekten dehşet içinde kaldım. 3 gündür yaşananları bilip bilmeden yazılanlar çizilenlerden sonra bir açıklama yapma gereğini duydum.

Sanırım o akşam, yanımda, nişanlımı rahatsız edebilecek karakterde olan bir TV delikansını koruma adına yapılmış bir haber.

Kimse kimseyi kandırmasın; yaşanan olay tamamen nişanlımın rahatsız edilmesinden dolayı olmuştur, başka hiçbir nedeni yoktur.

Yapılan haberle alakalı kişilere ve kurumlara gerekli davaları açacaktır."

SELÇUK ŞAHİN'İN TWITTER AÇIKLAMASI ŞÖYLE:


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler