KÜTAHYA HABERLERİ

Selçuk Özdağ: 1 Kasım, Tarihimizin En Önemli Seçimi

IHA
26.10.2015 - 17:57Son Güncelleme :

SELÇUK ÖZDAĞ, DOMANİÇ'TE

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyünde metfun Hayme Ana’nın kabrini ziyaret etti.
Özdağ, Ertuğrul Gazi’nin annesi, Osman Gaz’nin ninesi, Güdüz Alp’in hanımı Hayma Ana’nın kabri başında, AK Parti Kütahya milletvekilleri ve adayları Şükrü Nazlı, İshak Gazel, Ahmet Tan ve Vural Kavuncu ile AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Domaniç ilçe Başkanı Yurdagül Bakkal ile birlikte dua etti.
Daha sonra Domaniç ilçe merkezine geçen Özdağ, esnafları ziyaret ederek, 1 Kasım seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.
İlçe meydanında halka seslenen Özdağ, "1 Kasım seçimleri çok önemli. Egemen güçler bir araya gelerek, bizi 7 Haziran’da tek başına iktidar yaptırmadı. HDP bir projeydi ve bu projeye göre HDP barajı aşacak, AK Parti tek başına iktidar olamayacak ve anayasayı tek başına değiştiremeyecek, bütün kalkınma hamleleri yarım kalacaktı. O büyük barajlar, havalimanları, askeri ve teknolojik hamleler yarım kalacaktı. Saadet Partililer, Büyük Birlik Partililer, Devlet Bahçeli’nin ’hayır’larından rahatsız olan milliyetçiler, Müslüman ve demokrat Kürtler, milli solcular, ay yıldız sevdalı sosyalistler, gelin birlikte egemen güçlerin karşısında AK Parti’de birleşelim. Mustafa Kemal ve arkadaşlarının İstiklal Harbi’ndeki mücadelenin benzeri bugün yapılıyor. Vatanımız tehlikede, milli bütünlüğümüz tehlikede, kalkınma hamlemiz tehlikede. Biz büyürsek Türk dünyası büyür, biz ayağa kalkarsak Araplar kalkar, biz ayağa kalkarsak Kürtler kalkar, Afrikalılar kalkar, Balkanlar kalkar. Biz diz çökersek her şey biter" diye konuştu. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Selçuk Özdağ: 1 Kasım, Tarihimizin En Önemli Seçimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Selçuk Özdağ: 1 Kasım, Tarihimizin En Önemli Seçimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı