Spor Selçuk ayıbı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  28
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Selçuk ayıbı

YEREL HABERLER SELÇUK AYIBI

Maçta çok pas hatası yaptığı için tepki gören Selçuk Şahin, ‘Bizim taraftar ıslıklamayı da biliyor alkışlamayı da. Tepkilerine saygı duyuyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum’ diye konuştu.

CEZALI Marco Aurelio’nun yokluğunda Fenerbahçe orta sahasında oyun kuruculuk görevini üstlenen Selçuk Şahin, maçta çok pas hatası yapınca sarı lacivertli taraftarların gazabına uğradı. Yenilginin faturasını genç futbolcuya yükleyen bir grup taraftar, kaşılaşmanın 81. dakikasından itibaren başladılar protestoya...

Selçuk, topu ayağına her alışında ıslıklandı, tepki gördü. Morali bozulmasına rağmen belli etmemeye çalışan genç futbolcu, buna karşılık tribünlere alkışla karşılık verdi. Bunun üzerine bu kez bir grup taraftar, ‘Selçuk, Selçuk’ diye tempo tutup, genç futbolcuya moral vermeye çalıştı. ‘Taraftarın tepkisine saygı duyuyorum’ diyen Selçuk, bu konuda şunları söyledi: ‘Islıklamayı da biliyorlar, alkışlamayı da. Bizim taraftarımız her şeyin en doğrusunu bilir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sadece kaybettiğimiz için çok üzgünüm.’

Maçtan sonra başta teknik direktör Christoph Daum olmak üzere, takım arkadaşları Selçuk’a moral verirken Alman hoca basın toplantısında, ‘Selçuk genç, takımı için her şeyini veren bir oyuncumuz. Onu korumak zorundayım. Geliştirmesi gereken yönleri var. Ama bu durumda bile taraftarın onu yuhalamaması lazımdı. Hayal kırıklıkları da olabilir. Üzüntü ve hayal kırıklığı 24 saati geçmemeli’ yorumunu yaptı.

BÖYLE BAŞLADI

ŞÜKRÜ Saracoğlu Stadı’nı dolduran 43 bin 200 taraftar, maç öncesi stadı adeta karnaval yerini çevirdi. Futbolcular tek tek tribünlere çağrılıp alkışlandı. Taraftarlar için tribünlere sarı ve lacivert renklerden oluşan kartonlar dağıtıldı, kalp işareti takımlarına olan sevgilerinin bir göstergesiydi... VIP tribünü koltuklarına yerleştirilen sarı bayraklarla İngilizce ‘legend’ (efsane) yazısı yazıldı. Maraton tribününde dev boyutta bayraklar açıldı.

BÖYLE BİTTİ

KADIKÖY’de eksik olan tek şey, F.Bahçe adına bir türlü gelmeyen goldü. İspanyollar kalelerinde fırsat vermedikleri gibi kontrataklarla tehlikeli oluyorlardı. Nitekim, Alvaro’nun ayağından gelen golle stat adeta ölüm sessizliğine büründü. Büyük ümitlerle stada koşan F.Bahçeli taraftarlar, boyunları bükük bir şekilde evlerinin yolunu tuttu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle