Sektörde atamalar

Hürriyet Haber
19.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

BAYINDIR Hayat Sigorta’da Mali İşler Müdürü Ayşegül Kılıç Taşgın ve İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı Murat Uytun yeni görevlerine başladılar.

DEMİR Sigorta'da Serpil Şekerkan Yangın Yetkilisi, Erol İnci Teknik Muhasebe Müdür Yardımcısı, Aysel Tekin Acenteler yetkilisi, Hayri Durmaz Acenteler Departmanı Müdür Yardımcısı, Özge Duygulu Özel Riskler Yetkilisi, Ayşe Çınar Özel Riskler Yetkilisi olarak göreve başladı.

UNIVERSAL Sigorta'da Uğur Altundağ İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü'ne, Şeniz Öcal Tahsilat Müdürlüğü'ne, Neslihan Uygur Uzman Yardımcılığı'na atandı. Cem Akıncı ve Serdar Yılmaz ise Yardımcı Programcı olarak göreve başladılar.

TİCARET Sigorta Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na İrfan Sıdar getirildi. 1950 doğumlu İrfan Sıdar, Türk Ticaret Bankası'nda çalışıyordu.

DEMİR Hayat Bilgi İşlem Müdürlüğü'ne Gökhan Durmaz atandı. 1996 yılından buyana şirkette Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu. Yıldırım Meral ise Demir Hayat şirketinde Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak çalışmaya başladı.

BAYINDIR Sigorta'da Ufuk Gencel Genel Müdür Yardımcısı, Ahmet Dokur BIM Müdürü, Abdurrahman Uyar Hasar Müdürü, Tülay Süleymanoğlu ise Kaza Servis Müdür Yardımcısı olarak terfi etti.

INTER Sigorta'ya yeni gelen müdür yardımcısı... Kürşad Başer, Inter Sigorta'nın Bilgi İşlem ve İç Denetimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı