Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Seks yıldızı sahile vurdu

  Hürriyet Haber
  26 Ekim 2011 - 00:00Son Güncelleme : 25 Ekim 2011 - 21:30

  Anneka Di Lorenzo takma adını kullanan eski seks yıldızının cesedi ABD’de bir askeri üssün sahiline vurdu. 58 yaşındaki kadının intihar etmiş olabileceği düşünülüyor.

  DÜNYACA ünlü erotik dergi Penthouse’un eski dönem yıldızlarından Anneka Vasta’nın (58) cesedi, bir askeri üssün sahiline vurdu. San Diego sahilinde keşfedilen ceset, beraberinde soruları da gündeme getirdi. Caligula adlı soft porno filmdeki rolüyle de bilinen Vasta’nın ölümüne ilişkin hiçbir somut veriye ulaşılamadı.
  Tanıklara ödül var
  Yapılan otopsi sonrasında boynu ve omurgasında kırıklar belirlenen Vasta’nın, boğularak can verdiği tahmin ediliyor. San Diego polisi, Vasta’nın ölümü hakkında bilgisi olanlara ödül vaat etti. Akrabaları ve yakın arkadaşlarınca, son yıllarda ciddi zihinsel sorunlar yaşadığı ve depresif bir karaktere dönüştüğü belirtilen eski seks yıldızının, intihar etmiş olabileceği de belirtiliyor.

  Deniz üssü/images/100/0x0/55ea2d9df018fbb8f86fdc03

  ANNEKA Vasta’nın cesedinin vurduğu sahil, Amerikan deniz kuvvetlerinin eğitim üslerinden biri olan Pendleton. Kadının aracı cesedinin bulunduğu yere yaklaşık 2 km uzaklıkta bulundu.

  1975’te kapak kızı

  1975 yılında Anneka Di Lorenzo takma adıyla, Penthouse dergisi tarafından yılın kapak kızı seçilen Anneka Vasta, daha sonra derginin sahibi Bob Guccione’ye, kendisini iki işadamıyla zorla cinsel ilişkiye girmeye zorladığı iddiasıyla dava açmış ve dört milyon dolarlık tazminata hak kazanmıştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı