ANKARA HABERLERİ

Sekiz şahitle evlendiler

Hürriyet Haber
29.01.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Savunma sanayinde faaliyet gösteren İkmal Mühendislik’in sahibi Hasan Avcıbaşıoğlu ile enerji firmalarından İsken’de çalışan Nurgül Büyükbektaş, görkemli bir düğünle evlendiler.

Hürriyet Haber

RİXOS Otel’deki düğüne gelinin babası Gökalp Büyükbektaş ve annesi Demet Hanım’la, damadın babası Şener Bey ve annesi Nazan Hanım ev sahipliği yaptı.

Seçkin konuklar katıldı

Geceye Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, eski bakanlar Esat Kıratlıoğlu ve Fikri Sağlar, Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve aralarında Başkent cemiyetinden isimlerin de yer aldığı çok sayıda seçkin konuk katıldı. Gecede çiftin şahitliğini, Ali Babacan, Zafer Çağlayan, Mustafa Demir, Esat Kıratlıoğlu, Fikri Sağlar, Rafet Vergili, Turgut Altınok ve Tülay Avcı üslendi.

Balayı için Maldivlere uçtular

Sekİz şahidin tanıklığında hayatlarını birleştiren genç çift, evlenme cüzdanını Ali Babacan’ın elinden aldı. Gelinin evlenme cüzdanını daha iyi saklayacağını söyleyen Babacan, çifte mutluluk diledi. Çift, düğünün ardından balayı için Maldivlere uçtu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Sekiz şahitle evlendiler haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı