Ege Haberleri

  Sekiz otomobil ateşe verildi

  Necati MALDAR, (DHA)
  12.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Söke’de dün gece park halindeki sekiz araç ateşe verildi. Yangın diğer araçlara sıçramadan söndürüldü. Araçlardan üçü kullanılmaz hale geldi.

  Çeltikçi Mahallesi Barış Yapı Kooperatifi’nde dün saat 01.40 sıralarında park halindeki sekiz araç kundaklandı. Mehmetçik Caddesi’nde alev alev yanan araçlar için polis ve itfaiye ekiplerine haber verildi.
  İtfaiye ekipleri ve vatandaşların yardımıyla alevler diğer araçlara sıçramadan söndürüldü. Üç aracın tamamen kullanılmaz hale gelirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  İpuçlarımız var

  Söke Cumhuriyet Başsavcısı Gürmen İlhanoğlu, “Bazı ipuçları var. Olay yeri inceleme raporlarını her boyutuyla değerlendiriyoruz. Ülkenin diğer yerlerindeki kundaklamalarla bağlantılı mı, bireysel mi şimdilik bir şey bilemiyoruz” dedi.

  Vali bilgi aldı

  Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş da dün sabah saatlerinde Söke’ye geldi, yetkililerden bilgi aldı. Vali Coş, devletin ilgili organlarının işbirliği içinde, koordineli olarak çalıştığını belirterek, “Araştırmalarımız devam ediyor. Bütün ihtimaller araştırılıyor” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı